Vive Profit

Poziom 0

+48 723 172 264

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Vive Profit

Sieć sklepów VIVE Profit oferuje bardzo bogaty asortyment. Klient, w wielkopowierzchniowych, przestronnych sklepach, znajdzie odzież dziecięcą, damską i męską, domowe tekstylia, ale również produkty komplementarne (m.in. chemię gospodarczą). Dla bardziej wymagających przygotowane zostały marki premium, wyeksponowane w specjalnych strefach top. Co ważne i rzadko spotykane w innych sklepach tego typu, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach asortymentowych. Nad wszystkim czuwa kompetentna i przyjazna obsługa, co sprawia, że zakupy w VIVE Profit zawsze są komfortowe i udane.

Sieć VIVE Profit dba nie tylko o zapewnienie różnorodnego asortymentu wysokiej jakości, ale również o atrakcyjne ceny dla swoich klientów. System sprzedaży w sklepach działa w oparciu o jednotygodniowe cykle sprzedaży i malejące każdego dnia ceny produktów. Raz w tygodniu następuje całkowita wymiana asortymentu w każdym sklepie należącym do sieci. W ostatnim dniu cyklu, przed wymianą towaru proponowana jest klientom sprzedaż na torby, dostępne w czterech rozmiarach. Do każdego sklepu VIVE Profit dostarczanych jest tygodniowo 10 ton towaru, podzielonego na metkowany (indywidualnie wyceniany) oraz podstawowy.

Sieć stale się rozwija, poszukując nowych lokalizacji dla nowych, wielkopowierzchniowych sklepów i pracując nad ciągłym doskonaleniem obsługi klienta.

Właścicielem sieci sklepów VIVE Profit, oferujących niepowtarzalną odzież na każdą okazję, jest spółka VIVE Textile Recycling. Pierwszy sklep powstał w 1995 roku w Kielcach. Dziś w sieci funkcjonują 33 obiekty w całej Polsce, a ten w Gemini Park Tychy jest 34-tym.