Karta podarunkowa

Wiele sklepów – jedna Karta Podarunkowa! Karta podarunkowa Gemini Park jest idealną propozycją dla osób szukających trafionego upominku, który sprawdzi się w roli prezentu z okazji urodzin, rocznicy ślubu, podarunku dla koleżanki albo kolegi z pracy lub ze szkoły, czy świąt Bożego Narodzenia. Dzięki szerokiej ofercie zakupowej Gemini Park Tychy, karta daje możliwość nieograniczonego wyboru prezentu zgodnego z gustem i potrzebami bliskich, a przy okazji pozwoli zaoszczędzić czas.

Karta Podarunkowa jest kartą typu pre-paid, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie posiadającym terminal płatniczy w Gemini Park Tychy, z wyłączeniem płatności w kasach samoobsługowych.

► W razie jakichkolwiek kwestii związanych z funkcjonowaniem karty, prosimy o kontakt z Infolinią: +48 (22) 490 69 23 lub +48 (12) 251 82 11.

JAK MOŻNA SPRAWDZIĆ STAN KONTA KARTY?

• Numer karty rozpoczynającej się od 10…: www.getmybalance.com

GDZIE MOŻNA JĄ KUPIĆ?

Kartę można zamówić w kartomacie zlokalizowanym na 1. piętrze centrum handlowego, w sąsiedztwie sklepu TK MAXX, a także poprzez stronę https://secure.emlconnect.com/order

Kartomat przyjmuje jedynie płatność kartą.

IDEALNY PREZENT NA KAŻDĄ OKAZJĘ – z kartą podarunkową będą Państwo mieli pewność, że prezenty zawsze będą trafione!


ZAMÓWIENIA KORPORACYJNE

Jak złożyć zamówienie na karty podarunkowe dla firm?

1. Płatność jest możliwa tylko przelewem lub kartą w kartomacie.

2. W przypadku płatności przelewem, należy złożyć zamówienie pod adresem mailowym rcpoland@emlpayments.com. W odpowiedzi zwrotnej wysłana zostanie nota księgowa do zapłaty. Po opłaceniu noty księgowej i zaksięgowaniu należności, na adres mailowy zamawiającego oraz podany w zamówieniu numer telefonu przesyłane są kody odbioru (identyfikator odbioru karty mailowo oraz hasło w formie sms). W celu odbioru kart, kody odbioru należy wprowadzić do kartomatu zlokalizowanego na 1 piętrze w Gemini Park Tychy, przy sklepie TK Maxx.

3. W przypadku płatności kartą, potwierdzenie transakcji wydawane przez automat po zakupie karty lub potwierdzenie transakcji z konta bankowego kupującego należy przesłać na adres rcpoland@emlpayments.com z prośbą o wystawienie noty księgowej do zakupionej już karty.

4. Nie ma możliwości zamówienia jak i odbioru paczek korporacyjnych w punkcie informacji galerii.


Kontakt do Biura Obsługi Klienta operatora kart:

Tel. 22 490 69 23 (stawka za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Email: rcpoland@emlpayments.com

Godziny otwarcia: pon.- sob.: 9:00 – 20:00. Niedziele handlowe: 10:00 – 20:00.

W celu uzyskania wszystkich pozostałych informacji na temat naszych kart podarunkowych zachęcamy do kontaktu poprzez Biurem Obsługi Klienta.

Regulamin Karty Podarunkowej.pdf

powiadom znajomych