Elprim – stoisko

Poziom 1

+48 534 847 332

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Elprim – stoisko

Firma ELPRIM powstała w 1992 roku jako odpowiedź na rozwijający się rynek elementów wystroju i dekoracji wnętrz oraz zewnętrznych elementów wykończenia domów i mieszkań. Zdobyte w przeciągu tego okresu doświadczenie pozwala nam mieć pełne rozeznanie, co do potrzeb naszych Klientów, a co za tym idzie ich zaspokojenie.

Jako firma jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań przy budowie domów – już na etapie projektu służymy cennymi radami, co do funkcjonalności oraz jak najwyższej oszczędności podczas późniejszego użytkowania wymarzonego domu.

Oferując najwyższej klasy okna, różne systemy rolet zewnętrznych, bramy garażowe oraz markizy sprawiamy, że Państwa nowy, remontowany bądź rozbudowywany dom będzie ciepły, przytulny, komfortowy i intymny.

W swojej ofercie posiadamy również bogaty wybór elementów wystroju okien między innymi:

  • rolety materiałowe i bambusowe
  • żaluzje pionowe i poziome
  • żaluzje drewniane i aluminiowe
  • plisy
  • karnisze
  • moskitiery
  • a wszystko to w bardzo bogatej gamie kolorystycznej i z materiałów najwyższej jakości.

Pełna kontrola na każdym etapie produkcji sprawia, że dostarczony przez nas produkt finalny jest w pełni sprawny i wartościowy.

Nasi przeszkoleni konsultanci są do Państwa ciągłej dyspozycji i zobowiązani do przedstawienia pełnej oferty i odpowiedzi na wszystkie pytania.

Zapewniamy Państwu bezpłatny pomiar w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zmówienia oraz fachowy montaż przez naszych przeszkolonych monterów – pracujemy tylko własnymi brygadami, nie korzystając z podnajmu firm zewnętrznych, co sprawia, że dbamy o każdy drobny szczegół i jak najwyższą jakość usługi. Wychodząc również naprzeciw wszelkim Państwa oczekiwaniom zapewniamy pełen serwis, który działa szybko i sprawnie.