Dla Spania

Poziom 0

+48 535 405 265

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Dla Spania

Dla Spania to sieć sklepów ze zdrowym i wygodnym snem. Wierzymy, że możemy poprawić jakość życia dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości produktów. Naszym priorytetem jest abyś czuł się w naszych sklepach jak u siebie. Czynimy to nie tylko przez przyjemne i przytulne otoczenie w naszych sklepach, ale także przez przyjazne i osobiste podejście naszych doradców- ekspertów od zdrowego snu.

Jesteśmy Firmą z długą tradycją na rynku, chcemy zapewnić naszym Klientom zdrowy i spokojny sen. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie sieci sklepów w Europie Środkowej, które zaoferują Klientom szeroki wybór asortymentu za pośrednictwem doskonale wyszkolonego personelu.

Najwyższą jakość snu naszych klientów w DlaSpania rozumiemy jako misję. Zdajemy sobie sprawę, że nie wybieramy codziennie materacy, łóżek ani poduszek i potrzebujemy wystarczająco dużo informacji i czasu, aby zdecydować o wyborze. Dlatego możesz wypróbować wszystkie nasze produkty w zaciszu własnego sklepu i cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem podczas wyboru. Oczywiście nasze usługi nie kończą się na zakupach. Chętnie przywieziemy do Państwa łóżko lub materac, zorganizujemy montaż i udzielimy dalszych porad.

Salon Dla Spania znajduje się na pasażu zewnętrznym centrum handlowego, tuż obok siłowni.