6.04

Zdrowie pod kontrolą – dołącz do akcji profilaktycznej w Gemini Park Tychy

4 kwietnia 2024 r.

Gemini Park Tychy razem z IFMSA-Poland zapraszają na bezpłatną akcję profilaktyczną „Zdrowie pod kontrolą”. W sobotę, 6 kwietnia, między 11:00 a 15:00, skorzystać będzie można z fachowych porad i badań, które pomogą Ci zadbać o najważniejszy aspekt życia – zdrowie.

Poznaj stan swojego zdrowia

W ramach naszego wydarzenia, zespół doświadczonych studentów medycy z Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pomoże zbadać poziom glikemii i ciśnienia tętniczego, czyli podstawowych parametrów zdrowotnych. Ponadto, otrzymać będzie można indywidualne porady na temat zdrowego stylu życia.

Nauka przez praktykę

Interaktywne stoiska edukacyjne, które pojawią się na poziomie 1. centrum handlowego, w Strefie Relaksu, przy Lodomanii, to szansa, aby nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz samobadania, co może uratować Twoje życie lub życie Twoich bliskich. Będzie to idealna okazja, aby otrzymać praktyczną i pomocną wiedzę.

W trosce o najmłodszych

Dzieci również mogą nauczyć się dbać o zdrowie. Specjalnie dla nich przygotowano stanowisko, na którym mogą bawić się w doktora, badając pluszowe misie. To doskonały sposób na pokonanie strachu przed wizytą u lekarza!

Zdrowie to nie tylko fizjologia

Zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Dlatego na stoiskach edukacyjnych spotkać będzie można ekspertów, którzy opowiedzą o dbaniu o zdrowie psychiczne, odpowiednie odżywianie czy pielęgnację skóry, a także o szkodliwości używek.

Do zobaczenia w Gemini Park

Gemini Park Tychy to nie tylko miejsce na zakupy, ale również przestrzeń, w której dbamy o zdrowie naszych odwiedzających. Wspólnie z IFMSA-Poland zapraszamy na poziom 1., w sąsiedztwie Lodomanii w tę sobotę, w godz. 11:00-15:00.

Sprawdź jak niewiele potrzeba, by zdrowie znalazło się pod Twoją kontrolą. Do zobaczenia!

powiadom znajomych