13.06-10.07

Zaginiony świat smoków w Gemini Park

11 czerwca 2022 r.

Choć doskonale znamy je z filmów, baśni i legend, nikt jeszcze nie zobaczył ich na żywo. Wizerunek smoków – bo o nich mowa – od zawsze fascynował, a ich kształt, rozmiar, siła czy wiele mitów i historii z nimi związanych, zarazem wprowadzają w osłupienie, jak i zachwycają. Dzięki najnowszej wystawie w Gemini Park Tychy odwiedzający będą mogli przenieść się do świata fantasy i przekonać jak ogromne stworzenia wyglądają na żywo!

Od poniedziałku, 13 czerwca w różnych częściach Gemini Park znaleźć można kilkanaście okazałych smoczych model! W skład wystawy wchodzi łącznie aż 12 smoków wraz ze smoczymi jajami.

Każdy model smoka zamieszkującego centrum handlowe przygotowany został z dbałością o najmniejsze detale i realistyczność ekspozycji. Gady prezentują się na specjalnie zaaranżowanych powierzchniach, a każdy z nich posiada panel informacyjny.

Na wspólną podróż po zaginionym świecie smoków, Gemini Park zaprasza całe rodziny! Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Oczywiście odwiedzając ekspozycję, nie wolno zapomnieć, aby zrobić sobie ze smokami pamiątkowe zdjęcie. Fotografie z pewnością przydadzą się w internetowych konkursach z nagrodami, które odbywać się będą w mediach społecznościowych Gemini Park.

Zapraszamy na ekscytującą wystawę, która dostępna jest codziennie w dni handlowe, w godzinach otwarcia centrum handlowego. Bezpłatna wystawa potrwa do 10 lipca 2022 r.

powiadom znajomych