25-29.03

Wielkanocna Magia Teatru: spotkania z Zajączkiem w Gemini Park Tychy

22 marca 2024 r.

W krainie wiosennych niespodzianek, w samym sercu Gemini Park Tychy, już od poniedziałku, 25 marca, odkryjemy wspólnie czarodziejski świat teatru! Zachęcamy wszystkich do udziału w spektaklach z Zajączkiem i cieszenia się wspólnymi chwilami pełnymi uśmiechu, zabawy i magii.

Magiczny świat fantazji w Gemini Park

Mamy zaszczyt zaprosić najmłodszych i ich rodziców na wyjątkowe spektakle, które rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i wprowadzą w radosny nastrój świąt Wielkanocnych. Od 25 do 29 marca, codziennie o godzinie 18:00, nasza strefa relaksu na poziomie 1., zamieni się w teatralną scenę, na której zaprezentujemy niezwykłą opowieść.

Teatralne popołudnia pełne emocji

Na odwiedzających czeka spektakl pt. „Opowieść Wielkanocna o Malarzu Króliku, Odważnym Baranie i Jajku co Kurczakiem się Stanie” w wykonaniu znanego i lubianego Teatru HOM. Przez blisko 40 minut mali widzowie wraz z rodzicami będą śledzić losy uroczych bohaterów, których wspólna przygoda nauczy, że prawdziwa przyjaźń i wzajemna pomoc to klucz do szczęścia i sukcesu.

Słodkie zakończenie pełne uśmiechów

Na zakończenie każdego spektaklu na wszystkich młodych widzów czekają słodkie upominki od Wielkanocnego Zajączka, które sprawią, że wspomnienia z tego wydarzenia pozostaną z nimi na długo.

Przyjdź do Gemini Park i bądź częścią wiosennej opowieści

Spotkanie z Zajączkiem to idealny sposób na wprowadzenie w atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Zachęcamy do odwiedzin Gemini Park z pociechami, które przeniesiemy w świat bajkowych postaci, wielkanocnych tradycji i magii teatru.

Serdecznie zapraszamy w dniach 25-29 marca, codziennie o godzinie 18:00. Do zobaczenia!

powiadom znajomych