20-29.03

Targ Wielkanocny w Gemini Park Tychy

19 marca 2024 r.

Zachęcamy do odkrywania regionalnych smaków i unikatowego rękodzieła na Targu Wielkanocnym w Gemini Park Tychy! W dniach 20-29 marca 2024 r., centrum handlowe stanie się miejscem świątecznych przygotowań, gromadząc najlepsze, lokalne produkty oraz wyjątkowe rękodzieło idealne na nadchodzące Święta Wielkanocne. Zapraszamy na poziom 0 przy wejściu głównym.

Bogaty asortyment targu

Wędliny przygotowane według rodzinnych receptur, chleby oraz miody – to tylko część bogatej oferty. Na Targu znaleźć będzie można również sery i masło góralskie, domowe wypieki i słodkości. Nie zabraknie tradycyjnych sękaczy, ćwikły i chrzanu, chałwy, herbaty oraz bakalii.

Rękodzieło i dekoracje: wielkanocne akcenty

Ozdoby i dekoracje wielkanocne, pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego świątecznego nastroju w Waszych domach. Nie zabraknie też dekoracyjnych aniołów i filcowych toreb oraz kapci, a drewniane deski do krojenia czy serwowania potraw, ułatwią przygotowania do świątecznej uczty.

Do zobaczenia w Gemini Park!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Targu Wielkanocnego w Gemini Park Tychy, podczas którego świąteczne inspiracje spotykają się z lokalną tradycją i rzemiosłem.

Do zobaczenia w dniach 20-29 marca, w godzinach funkcjonowania centrum handlowego.

Asortyment Targu Wielkanocnego:

● chleby

● swojskie wędliny, chrzan i ćwikła

● miody

● sery, masło góralskie i nie tylko

● domowe ciasto

● oliwki

● sękacze

● torby i kapcie z filcu

● ozdoby/dekoracje wielkanocne

● dekoracyjne anioły

● drewniane deski do krojenia/serwowania potraw

● chałwy, herbaty, bakalie i galaretki

● ubrania nepalskie

● koszulki motorowe

● inne rękodzieło

powiadom znajomych