1-6.12

Spektakle Mikołajkowe w Gemini Park Tychy!

30 listopada

Zapraszamy na świąteczną przygodę, która przeniesie Was w świat fantazji i radości! Gemini Park Tychy, wspólnie z Teatrem HOM zachęca do udziału w wyjątkowych spektaklach mikołajkowych, które rozgrzeją serca i wprowadzą w prawdziwie świąteczny nastrój.

Zaczarowany czas w Gemini Park Tychy

W dniach od 1 do 6 grudnia, nasze centrum handlowe stanie się sceną dla wyjątkowych spektakli mikołajkowych. Codziennie, z wyjątkiem niedzieli niehandlowej 5 grudnia, najmłodsi wraz z rodzicami będą mogli podziwiać historię Grincha, który nauczy się, że prawdziwe znaczenie Świąt to przyjaźń i miłość.

Szczegółowy harmonogram spektakli:

● Piątek, 1 grudnia, godz. 18:00,

● Sobota, 2 grudnia, sesje o godz. 12:00 i 17:00,

● Poniedziałek – środa, 4-6 grudnia, codziennie o godz. 18:00.

Świąteczne spotkania, które pozostają w pamięci

Po każdym spektaklu na wszystkie dzieci czekać będzie wyjątkowa niespodzianka – osobiste spotkanie ze Św. Mikołajem i słodkie upominki. To chwile, które z pewnością pozostaną w pamięci najmłodszych na długo!

Historia, która rozgrzewa serca

Grinch” to opowieść, która nie tylko bawi, ale i uczy. Spektakl w wykonaniu Teatru HOM pełen jest humoru, ale przede wszystkim niesie ze sobą ważne przesłanie – to, co najcenniejsze, znajduje się w nas samych i w relacjach z innymi. Połączcie się do nas i dołączcie do podróży pełnej emocji i wzruszeń, podczas której Grinch odnajdzie swoje miejsce w sercach elfów i widzów.

Zapraszamy do Gemini Park Tychy całe rodziny. Do zobaczenia!

powiadom znajomych