01-06.12

Spektakle dla dzieci i spotkanie z Mikołajem w Gemini Park

1 grudnia 2022 r.

Gdzieś daleko nad naszymi głowami, w podniebnym świecie, wrze codziennie praca, a sumienne obłoczki odbierają z Ziemi zamówienia na śnieg. Ale co, gdy maszyna do śniegu nagle przestaje działać? Gemini Park Tychy wspólnie ze Św. Mikołajem zapraszają na spektakl pt. „Grinch – gdzie ten śnieg?”, czyli trzecią część przygód Pomocników Św. Mikołaja – Elfów Marudnika i Powolnika oraz Grincha.

Czy dzielni pomocnicy Św. Mikołaja poradzą sobie z tą sytuacją? Na pewno przyda się im pomoc dzieci zasiadających na widowni. Na spektakle, które odbywać się będą na deskach niezwykłego teatru w Strefie Relaksu na 1. piętrze Gemini Park, zapraszamy w dniach:

1, 2, 5 oraz 6 grudnia o godzinie 18:00, a w sobotę, 3 grudnia o 12:00 i 16:00.

*spektakl nie odbywa się w niedzielę niehandlową, 4 grudnia 2022 r.

Grinch – gdzie ten śnieg?” to trzecia część historii, a dwie poprzednie pt. „Grinch” oraz „Grinch i Zaginiony Prezent”, odwiedzający Gemini mogli obejrzeć w poprzednich latach.

Zachęcamy do uczestnictwa, tym bardziej że pełen zabawnych momentów spektakl grany w wyjątkowej atmosferze oraz w bliskości widzów, zostanie zapamiętany na długo!

Dodatkowo, tuż po każdym występie, dzieci będą mogły spotkać się z najbardziej oczekiwanym w tych dniach mieszkańcem Laponii – Św. Mikołajem, który będzie rozdawał słodkie prezenty oraz zachęcał do wspólnych zdjęć.

Zapraszamy do zaczarowanej krainy fantazji w Gemini Park Tychy! Wstęp na wszystkie spektakle jest bezpłatny.

powiadom znajomych