20-21.05.22

Kolejna edycja giełdy winyli w Gemini Park!

Klasyczny rock, jazz, muzyka filmowa, pop, blues, heavy – jednym słowem wszystkie gatunki muzyczne! Kolekcjonerów czarnych krążków, ale również osoby, które dopiero zaczynają przygodę z gramofonem zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, która zagości w Gemini Park w dniach: 20-21 maja 2022 r.

Giełda płyt będzie idealną okazją, aby poszukać muzycznych perełek, wśród wielu wyjątkowych płytach. Ze swoimi kolekcjami pojawią się wystawcy z Małopolski i Śląska, którzy przygotują około 10 500 propozycji wydawniczych na płytach winylowych i CD.

Wśród nich znaleźć będzie można zarówno płyty nowe, jak i używane, a nawet wiele pierwszych wydań. Ponadto, odwiedzający będą mogli dowiedzieć się czegoś więcej o kultowych nośnikach muzycznych oraz nagraniach z kategorii: jazz, pop, blues, rock, hard i heavy, trash, muzyka progresywna, muzyka filmowa, polscy wykonawcy, muzyka elektroniczna i innych.

Płyty będzie można zakupić już od 10 zł. Odwiedzający będą mogli również wymienić się swoimi płytami z Wystawcami, a nawet uzyskać fachowe porady związane z dbałością i konserwacją płyt.

W trakcie trwania wydarzenia dostępne będzie również stoisko do mycia płyt winylowych. Mycie odbywać się będzie w ultradźwiękowej maszynie: Vinyl Clear.

Zapraszamy na Giełdę Płyt Winylowych i Kompaktowych, w dniach 20-21 maja 2022 r.

Zachęcamy również do zapisów w facebook’owym wydarzeniu! Aby przejść do wydarzenia, wystarczy kliknąć TUTAJ >>

powiadom znajomych