15-17.06

Giełda winyli i płyt CD w Gemini Park Tychy

12 czerwca 2023 r.

Gemini Park Tychy przygotowało dla wszystkich miłośników muzyki wyjątkowe wydarzenie – Giełdę Płyt Winylowych i CD. Na trzy dni pełne najlepszych muzycznych propozycji, zapraszamy od 15 do 17 czerwca 2023 r.

Niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym kolekcjonerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z płytami winylowymi, czy słuchasz rocku, popu, jazzu, bluesa, heavy metalu, a może rapu – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Na giełdzie zostanie zaprezentowanych przeszło 10 tys. różnych propozycji na winylach i CD. Wystawcy przygotowali zarówno nowe wydania, jak i używane płyty, w tym wiele pierwszych edycji. To prawdziwe skarby dla każdego miłośnika muzyki.

Giełda Winylów w Gemini Park to nie tylko okazja do uzupełnienia swojej kolekcji, ale również doskonały moment na pogłębienie wiedzy o tym kultowym nośniku muzycznym. Specjaliści obecni na miejscu będą odpowiadać na wszystkie pytania, doradzać w kwestii konserwacji płyt, a nawet umożliwiać wymianę swoich skarbów z innymi wystawcami.

Nie czekaj, zarezerwuj sobie czas i odwiedź Giełdę zlokalizowaną na parterze Gemini Park Tychy, tuż przy sklepie hebe, w dniach 15-17 czerwca, w godz. 9:00-21:00.

Zachęcamy do dołączenia do facebook’owego wydarzenia >>

powiadom znajomych