7.10

Dzień Zdrowia w Gemini Park Tychy

2 października 2023 r.

Wyjątkowe wydarzenie prozdrowotne, pełne ekspertów, wykładów i atrakcji, czeka na Was w Gemini Park Tychy. Zadbajcie o swoje zdrowie i zdobądźcie cenne informacje od specjalistów. Zachęcamy, aby zaznaczyć w kalendarzu sobotę, 7 października i dołączyć do miejskiego Dnia Zdrowia!

Zachęcamy do wspólnego świętowania Dnia Zdrowia w Gemini, podczas którego czeka na Was mnóstwo atrakcji. Na pasażu centrum handlowego spotkać będzie można specjalistów z różnych dziedzin medycyny, którzy poprowadzą ciekawe wykłady. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak dbać o swoje zdrowie.

Podczas Dnia Zdrowia skorzystać będzie można również z szeregu bezpłatnych badań – od pomiarów ciśnienia tętniczego, przez badanie stóp, po przesiewowe badania tarczycy i dermatologiczne. Na miejscu dostępne będą również konsultacje z zakresu zdrowia psychicznego, fizjoterapii czy dietetyki klinicznej.

A dla tych, którzy chcieliby zrozumieć jeszcze lepiej funkcjonowanie swojego ciała, czekają atrakcje takie jak sztuczny „brzuch ciążowy” czy pokazy pierwszej pomocy.

Nie zapominajmy również o atrakcjach na świeżym powietrzu – na parkingu Gemini Park czekać będą bezpłatne badania mammograficzne oraz mobilny punkt poboru krwi.

Dla najmłodszych przygotowano specjalne atrakcje: odwiedziny trójki sympatycznych Tyszaków – Tuli, Teo i Tika – bohaterów ulubionej tyskiej bajki. Oczywiście nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy do Gemini Park Tychy! Dbajmy o zdrowie wspólnie, bo jak wiadomo – zdrowie jest najważniejsze! Do zobaczenia w sobotę od 9:00 do 15:00.

Organizatorem „Dnia Zdrowia” jest Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.

powiadom znajomych