11.03.22

Darmowe seanse z ukraińskim dubbingiem w Multikinie

11 marca br. we wszystkich kinach sieci Multikino rozpoczną się seanse z ukraińskim dubbingiem. Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

W ostatnich dniach do Polski uciekło ponad milion uchodźców. Wśród nich są też dzieci. Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz liczniejszej grupy osób z Ukrainy sieć kin Multikino przygotowała seanse filmowe z ukraińskim dubbingiem. Będą one bezpłatne dla uchodźców z Ukrainy oraz ich opiekunów.

Pierwszy film, który będzie można oglądać od 11 marca to „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Wyświetlenie wersji z dubbingiem ukraińskim możliwe jest dzięki pomocy Warner Bros Polska.

Osoby i firmy, które zaangażowały się w pomoc nie biorą udziału w sprincie a w maratonie, do którego Multikino dołącza. Chcemy żeby nasi goście, zwłaszcza dzieci, choć przez chwilę mogły odciąć się od tego co przeżyły. Mamy nadzieję, że udział w seansie filmowym wywoła na twarzach najmłodszych uśmiech, który jest bezcenny.

Bilety na pokazy filmów z ukraińskim dubbingiem są dostępne tylko w kasach kin. Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów, które przygotowało Multikino znajdzie się niebawem na stronie www.multikino.pl.

powiadom znajomych