27-30.06

Cztery dni z muzyką – Giełda Płyt Winylowych i CD w Gemini Park Tychy

26 czerwca 2024 r.

Zapraszamy na niezwykłe muzyczne wydarzenie w Gemini Park Tychy! Na wszystkich miłośników muzyki czeka Giełda Płyt Winylowych i CD. Od 27 do 30 czerwca 2024 r. w godzinach od 9:00 do 21:00, nasze centrum handlowe zamieni się w prawdziwy raj dla kolekcjonerów i melomanów. Niezależnie od tego, czy jesteś wytrawnym kolekcjonerem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z winylami, znajdziesz tu coś dla siebie.

Bogactwo muzycznych gatunków

Giełda Płyt Winylowych i CD to wydarzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników muzyki. Klasyczny rock, jazz, muzyka filmowa, pop, blues, heavy metal – jednym słowem, wszystkie gatunki muzyczne! Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a różnorodność oferowanych płyt sprawi, że trudno będzie opuścić Gemini Park Tychy z pustymi rękami.

Ponad 10 tysięcy muzycznych propozycji

Na giełdzie zostanie zaprezentowanych przeszło 10 tysięcy różnych propozycji na winylach i CD. Wystawcy przygotowali zarówno nowe wydania, jak i używane płyty, w tym wiele pierwszych edycji. To prawdziwe skarby dla każdego miłośnika muzyki, które wzbogacą posiadaną kolekcję.

Specjaliści na miejscu

Giełda Winylów w Gemini Park to nie tylko okazja do uzupełnienia swojej kolekcji, ale również doskonały moment na pogłębienie wiedzy o tym kultowym nośniku muzycznym. Specjaliści obecni na miejscu będą odpowiadać na wszystkie pytania, doradzać w kwestii konserwacji płyt, a nawet umożliwiać wymianę swoich skarbów z innymi wystawcami. To idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o winylach i poszerzyć swoją muzyczną pasję.

Gdzie i kiedy?

Nie czekaj, zarezerwuj sobie czas i odwiedź Giełdę zlokalizowaną na parterze Gemini Park Tychy, tuż przy drogerii hebe, w dniach 27-30 czerwca, w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę handlową 30 kwietnia, w godzinach 9:00-20:00. Zachęcamy również do dołączenia do facebook’owego wydarzenia, aby być na bieżąco z wszystkimi szczegółami i nie przegapić żadnych nowości ►►

powiadom znajomych