Yves Rocher

Poziom 1

+48 887 460 300

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Sobota

9:00-21:00

Niedziela handlowa

9:00-20:00

pokaż na mapie

Yves Rocher

Już od ponad dwudziestu lat Yves Rocher dba o urodę Polek. Pierwszy sklep został otwarty w Warszawie w 1991 roku a po nim szybko powstawały następne. Początkowo sklepy były lokalizowane w największych miastach Polski, potem pojawiły się również w mniejszych miejscowościach. Obecnie na polskim rynku działają 114 sklepy, a każdego roku otwierają się kolejne.

Wszystkie nasze produkty tworzone są na bazie roślin. W ogrodzie botanicznym w La Gacilly uprawiamy ponad 1100 gatunków roślin, które są nieustannie poddawane nowoczesnym metodom ekstrakcji w poszukiwaniu skutecznych składników aktywnych. Każdego roku nasi naukowcy przeprowadzają ponad 6 tysięcy testów, dzięki czemu możemy wprowadzać na rynek coraz nowsze i doskonalsze formuły kosmetyków oraz zagwarantować bezpieczeństwo ich stosowania i najlepszą jakość.

Firma YVES ROCHER na kolejną ze swoich lokalizacji wybrała obiekt Gemini Park w Bielsku- Białej. O naszej współpracy zdecydowała dogodna lokalizacja oraz fakt, że jest to Centrum dostępne dla każdego i, podobnie jak Marka Yves Rocher, dbające o lokalną społeczność oraz wspierające różnego rodzaju akcje charytatywne i proekologiczne.

YVES ROCHER to przede wszystkim doskonała jakość dostępna dla każdego więc nie może nas zabraknąć w centrum handlowym Gemini Park w Bielsku- Białej. Zapraszamy do naszego nowego sklepu: z okazji otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcyjnych ofert

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kosmetyki do pielęgnacji twarzy, w której jesteśmy EKSPERTAMI, pielęgnacji ciała, włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy dla niej i dla niego.

Nasze kosmetyki to doskonała jakość za przystępną cenę: specjalnie dla Państwa przygotowujemy atrakcyjne oferty rabatowe i mnóstwo prezentów.