Multikino

„Do usług szanownej Pani” podczas OFFowych czwartków w Multikinie

Obowiązuje od: 22.05.2024

16 maja o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć komediodramat „Do usług szanownej Pani”.

Film jest oparty na opublikowanej w 22 krajach, bestsellellerowej powieści Gillesa Legardiniera „Do usług szanownej pani”. Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.

Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami… Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

Projekt „OFFowe czwartki” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 20.00.

Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: 6 czerwca „Księżniczkę Mononoke”, 13 czerwca „Do granic, 20 czerwca „Ruchomy zamek Hauru”, a 27 czerwca „Fin del Mundo?”.

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

powiadom znajomych