Praca w McDonald's - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Pracownik restauracji

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowanie kanapek, deserów, napojów
  • obsługa urządzeń
  • prace magazynowe
  • sprzedaż produktów, obsługa kasy
  • kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy i Gości
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych oraz w weekendy

OFERUJEMY:

  • uczciwe i stabilne warunki (umowa o pracę, pewność i terminowość wynagrodzenia)
  • możliwość rozwoju kompetencji a także szybkiego awansu i przejęcia odpowiedzialności
  • za zarządzanie poszczególnymi elementami funkcjonowania restauracji
  • elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy ze studiami i innymi zobowiązaniami
  • pracę w miejscu, gdzie ceni się atmosferę i wzajemne relacje

CV prosimy przesyłać poprzez mail: PL-00515MGR@PL.MCD.COM lub osobiście w restauracji McDonald’s w Gemini Park Tychy.

Do 31.12.2020 r.