Praca w KFC - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Pracownik Restauracji, Kucharz

Niedziela: 9:00 – 20:00

NAZWA STANOWISKA:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa Gości z zachowaniem najwyższych standardów obsługi
  • Przygotowaniu produktów z kurczaka i dbaniu o jego najwyższą jakość
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Dbaniu o porządek w restauracji i na stanowisku pracy
  • Wsparciu restauracji w realizacji wyznaczonych celi

WYMAGANIA:

  • Badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywna energia
  • Dokładność i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę, by praca w restauracji sprawiała Ci przyjemność!
  • Elastyczny grafik, byś mógł bez przeszkód realizować Swoje plany!
  • Profesjonalne szkolenie, bo komfort Twojej pracy jest dla nas priorytetem!
  • Rozwój zawodowy, byś mógł zdobywać nowe doświadczenia!
  • Jasne zasady współpracy, bo dla nas jesteś równym partnerem!
  • Pakiet benefitów, bo nie samą pracą człowiek żyje!

WYMAGANE DOKUMENTY: TAK CV LIST MOTYWACYJNY:

CV należy składać na adres: plkfctychy.gemini@amrest.eu lub bezpośrednio w KFC w Gemini Park Tychy.

Do 31.10.2019

Dane kontaktowe

Tel.:713 861 972

kfc.pl