Praca w Golden Rose - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Sprzedawca / doradca klienta

Pon. – Sob.: 9:00 – 21:00 Niedziele handlowe: 9:00 – 20:00

Poszukujemy studentów na stanowisko sprzedawca/doradca klienta na wyspie handlowej Golden Rose w galerii Gemini Park w Tychach.

Do naszego zespołu poszukujemy kreatywnych i zaangażowanych w swoją pracę osób, które lubią kontakt z ludźmi.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta.

Zainteresowania wizażem będzie traktowane jako dodatkowy atut.

Zakres obowiązków:

? dbanie o profesjonalną sprzedaż i obsługę klienta zgodną ze standardami marki Golden Rose,

? dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,

? dbanie o ekspozycję produktów i estetyczny wygląd wyspy handlowej,

? przyjmowanie zamówień i ich wysyłka.

Wymagania:

? status studenta.

Oferujemy:

? pracę w przyjaznym kilkuosobowym zespole,

? szkolenia produktowe i sprzedażowe,

? elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni,

? rabat na kosmetyki,

? wymiar godzin pracy w stosunku miesięcznym 80-100 h

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszeń przez portal OLX. Tutaj link >>

CV można wysyłać również na adres: rekrutacja.goldenrose@gmail.com wpisując w tytule: Praca w Golden Rose w Gemini Park Tychy

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

goldenrose.pl