YouTuberzy w Gemini Park! - Gemini Park Tychy

Aktualności

YouTuberzy w Gemini Park!

Już 9 czerwca w ramach wydarzenia Monte Team Snack, Gemini Park Tychy stanie się miejscem idealnym dla wszystkich pasjonatów gier! Tego dnia będzie można na żywo zobaczyć popularnych youtuberów i gamerów, a także spróbować swoich sił w rozgrywkach popularnej gry o tematyce piłkarskiej.

JcobLachuKamykVibeVertezAguDevFriz i Kinga oraz Klaudusiek – to nasi Goście Specjalni, których spotkacie w tę sobotę, w godz. 10:30-18:00 w Gemini! Oczywiście nie zabraknie wspólnych zdjęć, rozmów i autografów!

Podczas gamingowego spotkania, czekać na Was będą również: pokazy tricków piłkarskich, spotkania w meeting-boxach i wirtualne pojedynki z YouTuberami, konkurs z wiedzy o Minecraft, Q&A i wywiady z YouTuberami, zabawa w “To jesteś Ty“, konsole PlayStation, showmatch’e oraz wiele więcej!

Wydarzeniu towarzyszyć będą rozgrywki w popularnej grze o tematyce piłkarskiej. Uczestnicy turnieju zorganizowanego przez Monte Team Snack, zakwalifikowani podczas wcześniejszych rozgrywek, będą rywalizowali ze sobą na żywo, by wygrać wyjazd z Lachem na dwudniowy Boot Camp Monte Team Snack w Serocku, zaplanowany na początek sierpnia. Wielki finał odbędzie się 1 września w Krakowie.

Musicie z nami być tego dnia! Do zobaczenia w Gemini Park Tychy!

Wydarzenie odbędzie się w strefie relaksu:

Harmonogram dnia: