Zapraszamy na Wielkanocny Jarmark - Gemini Park Tychy

Aktualności

Zapraszamy na Wielkanocny Jarmark

W dniach 10 ? 19 kwietnia zapraszamy na Jarmark Wielkanocny! Na stoiskach zlokalizowanych na parterze (poziom 0., w okolicach kwiaciarni) pojawią się wyjątkowe egzemplarze pracy rzemieślniczej. Nie zabraknie też produktów spożywczych. Wystawcy zaprezentują biżuterię, serwety, koszyczki i dekoracje, a także lokalne specjały będące doskonałym uzupełnieniem nadchodzących Świąt.

 

Jarmark będzie idealną okazją do nabycia produktów, które wzbogacą świąteczne stoły i nie tylko. Dostępne będą zarówno produkty przydatne w czasie Wielkanocy, jak również wyszukane smaki i ozdoby wielkanocne, idealne do wystroju wnętrz na świąteczny czas.

 

Wśród wystawców znaleźć będzie można m.in.: biżuterię Carbonplast, obrusy Hafty Decors czy wyjątkowe obrazy od Pracowni Artystycznej Tempera. Ponadto, dostępne będą sery góralskie, wyroby skórzane, chałwa, wielkanocne zające oraz wiele ręcznie wykonywanych ozdób.

 

Serdecznie zapraszamy! Stoiska Jarmarku Wielkanocnego będą dostępne na poziomie 0, nieopodal kwiaciarni, w godzinach pracy naszego obiektu.