Gemini zamieni się w? Legoland - Gemini Park Tychy

Aktualności

Gemini zamieni się w? Legoland

Chcąc odwiedzić Legoland nie trzeba już jechać do Danii! Teraz Legoland, a przynajmniej jego część, obejrzeć będzie można w Gemini Park! Przez ponad tydzień na odwiedzających czekać będzie kraina zbudowana z popularnych klocków.

 

Aby powstał Legoland w Gemini, potrzebne było kilkaset tysięcy klocków i wiele godzin mozolnej pracy dziesiątek konstruktorów, a także kilka sporych rozmiarów samochodów, które przywiozło atrakcje.

 

Efekt będzie można oglądać już od soboty, 6 kwietnia!

 

W nietypowej krainie (o pow. 200 m kw!), prawie w całości zbudowanej z LEGO, znajdziemy m.in. kilkanaście postaci znanych z parku rozrywki w duńskim Billund, w tym m.in. klauna i dinozaura, a także makietę zamku z Legolandu.

 

Nie zabraknie także innych rozrywek rodem z kultowego parku. W Gemini stanie m.in. strefa zabaw z 4 elektrycznymi samochodami dla dzieci, w której będzie można wcielić się w rajdowca pokonującego specjalną trasę na torze.

 

Ciekawostką będzie także strefa VR, czyli wirtualnej rzeczywistości. Zakładając specjalne gogle będzie można poczuć się m.in. jak na olbrzymim rollercoasterze lub na zjeżdżalni wodnej.

 

Oprócz tego w Gemini Park pojawią się mini samochody z Lego, którymi będzie można odbyć wirtualną podróż na w safari. Nie zabraknie także gier zręcznościowych na iPadach. To jednak nie koniec Lego atrakcji!

 

Powstanie także duża strefa rodzinnego budowania z klocków oraz strefa ze specjalnymi klockami dla małych dzieci. W sumie, w obu strefach, znajdziemy kilkadziesiąt tysięcy kawałków Lego, z których będzie można wyczarować różne konstrukcje.

 

Wystawie towarzyszyć będzie także konkurs, w którym nagrodą główną jest dwudniowy rodzinny pobyt w Legoland Billund dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Oprócz tego w puli nagród znalazło się także 50 pojedynczych biletów do Legolandu do wykorzystania w sezonie 2019, a także 10 zestawów klocków LEGO? Creator 3 in 1.

 

Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Legoland działać będzie w dniach od 6 do 14 kwietnia z wyjątkiem niedziel niehandlowych. 6 kwietnia od godz. 10 do 20, w pozostałe dni od 12 do 20.