Dzień Dziecka w Gemini! - Gemini Park Tychy

Aktualności

Dzień Dziecka w Gemini!

Przed nami dzień, na który czekają wszystkie dzieci! Ich dzień. Oprócz prezentów, których z pewnością oczekują, ważne są też przyjemności wykonywane z rodziną i najbliższymi! Z tej okazji, 1. czerwca w Gemini Park, będą czekać na wszystkich specjalne wydarzenia!

 

Dzień Dziecka, to czas na dobrą zabawę, a wraz z nią pojawia się nieodparta ochota na słodkości. Dlatego tego dnia na dzieciaki czekać będą darmowe lody. Wszystkie dzieci, które 1. czerwca odwiedzą Gemini Park, otrzymają kupon na lody lub shake?a, do realizacji w wybranym przez siebie punkcie. A jest w czym wybierać! W akcji udział biorą:

 

  • Cafe de Grano ? gałka lodów w waflu,
  • Grycan ? gałka lodów w waflu,
  • Lodomania ? gałka lodów w waflu,
  • McDonald?s ? mały shake.

 

Proponujemy też, by zaraz po przyjściu do Gemini Park, dzieci pierwsze kroki skierowały do naszych dmuchańców, na których będą mogły wyszaleć się do woli. Będzie też okazja, aby kreatywnie pobawić się podczas warsztatów plastycznych i animacji, a także spotkać się z rodzinką Gemińskich. Nie zabraknie również pysznej waty cukrowej.

 

To jednak nie koniec atrakcji, które w ten szczególny dzień znaleźć będzie można w Gemini Park. Na godz. 15:00 zaplanowane jest uroczyste podsumowanie XXIX Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży, połączone z występami laureatów.

 

Drogie dzieci, do zobaczenia 1. czerwca w Gemini Park! Dorosłych też oczywiście zapraszamy, ponieważ każdy z nas jest przecież dzieckiem ? to nic, że dużym.

 

Plan dnia:

10:00-14:00 ? Warsztaty plastyczne dla dzieci,
15:00-19:00 ? Koncert laureatów Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży.