Stylowe Zakupy - sprawdź rabaty online! - Gemini Park Tychy

Aktualności

Stylowe Zakupy – sprawdź rabaty online!

Obecna sytuacja spowodowała, że akcja Stylowe Zakupy będzie tym razem przebiegała w sposób wyjątkowy. Mimo że większość sklepów stacjonarnych jest nieczynna, największa akcja rabatowa nie będzie przerwana – zapraszamy do sklepów online.

 

Do korzystania z rabatów zapraszamy w dniach 3-5 kwietnia. Kody rabatowe do sklepów online opublikowane są w magazynach Twój STYLSHOW. Można również pobrać e-wydanie Twojego STYLU i zrobić zakupy bez wychodzenia z domu! Magazyn z kuponami dostępny jest na www.nexto.plwww.e-kiosk.pl lub www.egazety.pl

 

Szczegółowe informacje na temat dostępności oferty znaleźć można na stronach sklepów.

 

W jaki sposób skorzystać z rabatów?

 

W magazynach Twój STYL nr 4/2020 (w sprzedaży od 12 marca 2020) lub magazyn SHOW nr 7/2020 (w sprzedaży od 30 marca 2020) znaleźć można kupony rabatowe na najnowszą kolekcję wiosna-lato 2020, a także zniżki na: kosmetyki, zakupy w butikach online, akcesoria wnętrzarskie i wiele innych.

 

  • Wysokość rabatu, rodzaj promocji oraz szczegółowe warunki oferty zostały opisane na KUPONIE RABATOWYM każdego sklepu.
  • Aby skorzystać z oferty sklepów online, przy płaceniu podaj kod (hasło) znajdujący się na KUPONIE RABATOWYM.
  • Pełny Regulamin akcji dostępny TUTAJ >>

 

Życzymy udanych zakupów!

 

LISTA RABATÓW:

 

APART: 15% online www.apart.pl

 

BIG STAR: 20% online www.bigstar.pl

 

BYTOM: 30% online www.bytom.com.pl

 

CCC: 30% online www.ccc.eu

 

Coccodrillo: 20% online www.coccodrillo.pl

 

Czas na Herbatę: do 30% online www.czasnaherbate.net

 

DIVERSE: 20% online www.diversesystem.com

 

Douglas: 20% online www.douglas.pl

 

GATTA: 20% online www.gatta.pl

 

Golden Rose: 20% online www.goldenrose.pl

 

H&M: 20% online www.hm.com

 

home&you: 20% online www.home-you.com

 

HOMLA: 50% online www.homla.com

 

House: 25% online www.housebrand.com

 

INGLOT: 21% online www.inglot.pl

 

KOMFORT: 20% online www.komfort.pl

 

Kontigo: 20% online www.kontigo.pl

 

LAVARD: 20% online www.lavard.pl

 

Levi’s: 25% online www.levi.com

 

Medicine Everyday Therapy: 25% online www.wearmedicine.com

 

Monnari: 35% online www.emonnari.pl

 

Mydlarnia u Franciszka: 20% online www.ufranciszka.pl

 

OCHNIK: 20% online www.ochnik.com

 

ORSAY: 20% online www.orsay.com

 

Pralnia EBS: 25% stacjonarnie – KUPON RABATOWY przedstaw w Pralni

 

Reporter Young: 20% online www.reporteryoung.pl

 

SMYK: 20% online www.smyk.com

 

Street Style: 25% online www.streetstyle24.pl

 

SWISS: 20% online www.swiss.com.pl

 

Time Trend: 15% online www.timetrend.pl

 

Top Secret: 30% online www.topsecret.pl

 

TRIUMPH: 20% online www.triumph.com

 

W.KRUK: 15% online www.wkruk.pl

 

WITTCHEN: 20% online www.wittchen.com

 

Wojas: 15% online www.wojas.pl

 

Wólczanka: 30% online www.wolczanka.pl

 

YES: 20% online www.YES.pl

 

Yves Rocher: 40% online www.yves-rocher.pl