top
Wynajem
logotyp logotyp

Spółka Gemini Holding zajmuje się budową i zarządzaniem własnymi centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała, otwarte w maju 2009 r. oraz Gemini Park Tarnów, otwarte w sierpniu 2010 r. Kolejną inwestycją w portfolio jest Gemini Park Tychy.

Jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem w biznesie. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, m.in. prawników, ekonomistów i inżynierów sprosta każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu. Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalny i wysoki poziom obsługi klientów.

Oferujemy szerokie spektrum usług związanych z procesem inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych – począwszy od wyszukania atrakcyjnej lokalizacji dla określonej działalności, poprzez zakup działki, przeprowadzenie procedur administracyjnych i budowę, po wykończenie i wyposażenie placówki.

Aspenn to profesjonalna firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych. Powstała w odpowiedzi na oczekiwania klientów, dla których obok profesjonalnej obsługi istotne jest indywidualne podejście i elastyczność we współpracy.

Daniel Słuchocki

Dyrektor ds. Komercjalizacji

dsluchocki@geminiholdings.com.pl

M +48 725 112 070

Justyna Kozioł

Kierownik ds. Wynajmu

justyna.koziol@geminipark.pl

M +48 785 500 588

Daria Górniak

Negocjator

daria.gorniak@aspenn.pl

M +48 533 300 281