Zastępca kierownika salonu - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Zastępca kierownika salonu

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Jakie cechy i umiejętności ma nasz przyszły Zastępca Kierownika Salonu?

  • Ma smykałkę do sprzedaży i osobowość lidera, która pozwoli zbudować zespół wybitnych doradców.
  • Posiada wysoką orientację na potrzeby klienta i przekłada je na standardy obsługi w salonie.
  • Potrafi motywować i budować zaangażowanie zespołu.
  • Jest odpowiedzialny, proaktywny, zorientowany na cel.
  • Chce budować nową jakość obsługi i sprzedaży w branży wyposażenia łazienek.
  • Ma doświadczenie w pracy w branży łazienkowej/ budowlanej/ instalacyjnej/ home decor.
  • Rozumie wskaźniki sprzedażowe i potrafi wyciągać z nich wnioski rekomendując konkretne rozwiązania.
  • Ma min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu sklepem.

WYMAGANIA:

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy Salonu Komfort Łazienki zgodnie z wewnętrznymi standardami.
  • Zarządzanie powierzonym kilkuosobowym zespołem pracowników.
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych i marżowych.
  • Aktywne wsparcie i obsługa klienta.
  • Dbanie o zachowanie standardów ekspozycyjnych.
  • Ścisła współpraca z Regional Managerem w zakresie funkcjonowania i rozwijania Salonu.
  • Budowanie wizerunku salonu oraz dbanie o ekspozycję produktów.

OFERUJEMY:

  • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
  • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
  • Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez spotkania, konferencje itp.
  • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki

CV prosimy przesyłać na adres: robert.wasowicz@komfortlazienki.pl

Do 30 marca 2018 r.