Sprzedawca, kasjer - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Sprzedawca, kasjer

Niedziela: 9:00 – 20:00

Poszukujemy pracowników na pełny i niepełny etat.

OPIS STANOWISKA:

  • Bezpośrednia obsługa klienta, zgodnie ze standardami sieci
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala
  • Dbanie o wygląd i wystrój salonu wg standardów sieci Gatta
  • Sporządzanie i wysyłanie raportów dobowych, miesięcznych i rocznych.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • zaangażowanie,
  • dbanie o wygląd i czystość salonu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie,
  • w przypadku niepełnego etatu wymagany status studenta.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – przy pełnym etacie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia – przy niepełnym etacie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zniżki pracownicze,
  • deputaty pracownicze,
  • dodatkowa premia przy wypracowanym targecie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • grafik dostosowany do potrzeb pracownika.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: k.pawera@bokaspzoo.pl

Do 21.03.2018

INFORMACJE DODATKOWE:

Gatta to modna marka odzieżowa. Choć firma wyrosła z produkcji rajstop, obecnie oferta poprzez submarki kierowana jest do kilku różnych grup konsumentów.

Kolekcje produktów Gatty dostępne są w sprzedaży w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach w Polsce oraz w renomowanych sklepach z bielizną i rajstopami. Marka zyskała uznanie nie tylko na rodzimym gruncie. Jej wyroby sprzedawane są w krajach Unii Europejskiej (takich jak Wielka Brytania, Francja) oraz Rosji, a także w państwach na innych odległych kontynentach, m.in. USA, Australii.

Kontakt tel: 500-022-771