DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa czworonożnych Klientów i ich Właścicieli 🙂
  • Doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • Rozładunek dostaw towarów

WYMAGANIA:

  • Umiejętność budowania zaufania i dobrych, długotrwałych relacji z klientem • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy
  • Zainteresowanie tematyką dotyczącą zwierząt będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu
  • System premii
  • Opiekę medyczną
  • Cykl szkoleń obejmujący zagadnienia: opieka nad zwierzętami, produkty dla zwierząt, techniki sprzedaży, obsługa kasy
  • Przyjazny, otwarty i wspierający Zespół współpracowników
  • Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Szansę na rozwój i realizację ciekawych projektów

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV należy przesyłać na adres: patrycja.wyszynska@maxizoo.pl

Do 28.02.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

Maxi Zoo/ Fressnapf jest europejskim liderem rynku sklepów zoologicznych. Codziennie 10.000 Pracowników wypełnia misję firmy sprawiając, że życie ludzi i ich pupili staje się przyjemniejsze i bardziej fascynujące. Ponad 1200 sklepów w 12 krajach Europy tworzy sieć dla miłośników i właścicieli zwierząt. Roczne obroty firmy wynoszą ponad 1 mld euro.