DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Sprzedawca

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Szukamy osoby, która:

  • jest pełna pozytywnej energii
  • lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • pasjonuje się modą

WYMAGANIA:

  • miła i profesjonalna obsługa klienta
  • sprzedaż
  • praca z produktem
  • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM)

OFERUJEMY:

umowę o pracę – wymiar etatu zależy od Ciebie

  • elastyczny, dopasowany do Twoich potrzeb grafik
  • możliwość pracy stałej lub sezonowej
  • przyjazną atmosferę
  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • dla najlepszych możliwość awansu
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacjahouse@interia.pl

Do 27.02.2018 r.