DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bezpośrednią sprzedaż i obsługę Klienta
  • dbanie o zachowanie standardów marki
  • ekspozycję towarów w salonie WYMAGANIA: (czego Pracodawca oczekuje od nowego Pracownika)

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia minimum średniego
  • miłej aparycji
  • entuzjazmu i zaangażowania
  • chęci do rozwoju osobistego

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczny grafik
  • możliwość pracy stałej lub sezonowej
  • przyjazną atmosferę
  • dla najlepszych możliwość awansu

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: klaudia.niechaj@gmail.com

Do O8.03.2018 r.