DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Sprzedawca

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Obsługa klienta, sprzedaż wysokogatunkowych herbat, kaw i akcesoriów do tego niezbędnych oraz dbałość o dobry wizerunek marki Czas na Herbatę.

WYMAGANIA:

  • uśmiech na twarzy
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • doświadczenie w handlu/obsłudze klientów, jeśli go nie ma – przeszkolimy, nauczymy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli
  • książeczka badań sanitarno-epidemiologicznych

(również osoby ze stopniem niepełnosprawności).

OFERUJEMY:

  • cały etat
  • umowę o pracę / umowa zlecenie
  • motywacyjny system premiowy
  • zniżki pracownicze
  • pracę z produktami: herbaty, kawy, słodycze i dodatki, porcelana
  • szkolenie dotyczące produkcji, rodzajów herbat/kaw jak i możliwość ich kosztowania

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: dominika@herbata.net

Do 30.04.2019

INFORMACJE DODATKOWE:

Jeżeli jesteś smakoszem herbaty i jej przygotowywanie sprawia Ci przyjemność, a sprzedaż jest Twoją pasją, to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Czas na Herbatę to marka od 21 lat zajmująca się sprzedażą wysokogatunkowych herbat i kaw na terenie całej Polski.

Dane kontaktowe

czasnaherbate.net