DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Sprzedawca

CCC s.a. jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem obuwia w Europie.

Sieć sprzedaży CCC stanowią salony własne w 17 krajach m.in. Polsce, Czechach, Węgrzech, Niemczech, Słowacji, Austrii, Chorwacji, Słowenii, Rosji, Bułgarii i Serbii oraz salony franczyzowe w Rumunii, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie i Kazachstanie.

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Dbanie o wizerunek sieci sprzedaży CCC
  • Praca z produktem na sali sprzedaży
  • Tworzenie dobrej atmosfery

WYMAGANIA:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, predyspozycji sprzedażowych- Samodzielności oraz zaangażowania
  • Gotowości do pracy w różnych porach dnia oraz w weekendy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Karty rabatowe do salonów CCC oraz w sklepie internetowym E-OBUWIE.PL
  • Możliwość dołączenia do programu Benefit Multisport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Interesujące szkolenia sprzedażowe
  • Możliwość rozwoju i awansu wewnętrznego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Satysfakcję zawodową

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: artur.wandzel@ccc.eu

Do 01.04.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

www.ccc.eu