Sprzedawca - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Sprzedawca

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Zadaniem i obowiązkiem Sprzedawcy będzie maksymalizowanie wielkość sprzedaży w Salonie Firmowym BYTOM. Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wysokich wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy Salonów Firmowych BYTOM.

WYMAGANIA:

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem i Zespołem,
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność i dynamika w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w branży.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysłać na adres: anna.golinska@bytom.com.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Zapraszamy na stronę internetową www.bytom.com.pl