Sprzedawca - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Sprzedawca

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • miła i profesjonalna obsługa klienta
  • sprzedaż
  • praca z produktem
  • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM)

WYMAGANIA:

Szukamy osoby, która:

  • jest pełna pozytywnej energii
  • lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • pasjonuje się modą

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę – wymiar etatu zależy od Ciebie
  • elastyczny, dopasowany do Twoich potrzeb grafik
  • możliwość pracy stałej lub sezonowej
  • przyjazną atmosferę
  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • ciekawą pracę w branży modowej
  • dla najlepszych możliwość awansu
  • dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacjasinsaygemini@gmail.com lub poprzez stronę www.lppsa.com/career/oferty-sieci-sprzedazy#navbar-options

Do 10.03.2018

INFORMACJE DODATKOWE:

SiNSAY to marka dla głośnych, charakternych i ekspresyjnych dziewczyn, które śmiało podążają za najnowszymi trendami. Dzięki naszym projektom SiNSAY girls mogą bawić się modą, podkreślając swoją niebanalną osobowość. Niewątpliwym atutem marki są niskie ceny, umożliwiające nastolatkom zakup wymarzonych T-shirtów, jeansów czy modnych akcesoriów. Dziewczyny SiNSAY czerpią inspiracje z Internetu; tam właśnie – na kanałach Social Media – marka koncentruje swoje aktywności marketingowe. SiNSAY współpracuje z młodymi influencerkami i modelkami, w minionym roku twarzami brandu zostały Karolina Pisarek i Aleksandra Kowalska.