DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Specjalista d/s turystyki

OPIS STANOWISKA:

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego jak również grupowego – prezentacja i sprzedaż dostępnych usług turystycznych, budowanie trwałych relacji z klientami .

WYMAGANIA:

  • znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych.
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność także w wybrane weekendy
  • wykształcenie min. średnie,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin,

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w firmie, która jest liderem polskiej branży turystycznej,
  • umowę o pracę
  • system wynagrodzenia : płaca stała oraz premiowanie
  • szkolenia zawodowe wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • firmowe wyjazdy zagraniczne,
  • zniżki pracownicze na prywatne wyjazdy zagraniczne

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: magdalena.misztal@fc.itaka.pl

INFORMACJE DODATKOWE:

Jesteśmy na rynku już 28lat! A od 2009 r. zajmujemy pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały naszą pozycję , jako lidera na rynku turystycznym. Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI.