DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Pracownik Obsługi Klienta

OPIS STANOWISKA:

  • profesjonalna obsługa Gości
  • przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • dbanie o wizerunek i estetykę naszej kawiarni

WYMAGANIA:

  • uśmiech i pozytywne nastawie w kontaktach z Gośćmi
  • umiejętności współpracy w zespole
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie: atrakcyjny system premiowy i specjalna stawka za pracę w weekendy
  • stabilne zatrudnienie lub możliwość łączenia nauki z pracą
  • świadczenia socjalne, kartę Multisport,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie: liczne rekrutacje wewnętrzne życzliwą atmosferę pracy

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: galeriakatowicka@grycan.pl