DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Pracownik kawiarni

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Podstawowe obowiązki:

  • wysokiej jakości obsługa klienta
  • przygotowywanie deserów i kaw zgodnie z procedurami i standardami
  • dbanie o czystość i właściwe utrzymywanie urządzeń kuchennych
  • kontrolowanie właściwego poziomu zapasów i dbanie o dostępność produktów
  • uśmiech i dbanie o przyjemną atmosferę w kawiarni

Poszukujemy osób do pracy w pełnym wymiarze godzin. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz umowy zlecenia. Zapraszamy studentów dziennych do pracy w weekendy oraz studentów studiów zaocznych do pracy w tygodniu.

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych(można również wyrobić w trakcie)
  • bardzo dobrej organizacja pracy
  • wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności
  • zaangażowania oraz chęci uczenia się
  • doświadczenie w obsłudze Klienta mile widziane

OFERUJEMY:

Przyszłym pracownikom oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia + dodatkowe premię
  • elastyczny czas pracy
  • możliwości doskonalenia umiejętności
  • stabilną pracę w miłym zespole marki o ugruntowanej pozycji na rynku

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: lodomaniatychy@gmail.com

Do 31.03.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

Odkryliśmy kiedyś, że coś nadało naszemu życiu słodki smak. To była pasja…
Od niej zaczęła się nasza zawodowa przygoda, którą nazwaliśmy LODOMANIA. Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby odczuli ją nasi klienci w każdej gałce lodów , autorskim deserze, kawałku świeżego ciasta, filiżance aromatycznej kawy. To dzięki niej LODOMANIA jest synonimem smaku, począwszy od rozkoszy podniebienia, kończąc na odrobinie luksusu, jaki niesie czas spędzony w naszych lodziarniach.

LODOMANIA Smak prawdziwych lodów.

www.lodomania.com