Praca w Pierre Cardin - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Asystent Klienta

Niedziela: 9:00 – 20:00

NAZWA STANOWISKA:

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Klienta odpowiedzialna będzie za codzienną realizację najwyższych standardów obsługi Klienta, dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji ze stałymi Klientami oraz nieustanne poszerzanie ich grona o nowych, zadowolonych z serwisu Gości naszego Salonu

WYMAGANIA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Klienta powinna być żywo zainteresowana codzienną możliwością spotkań i rozmowy z naszymi Klientami oraz przyjemnością płynącą z kreowania właściwego wizerunku naszych Klientów, oraz samej marki Pierre Cardin na rynku.
Wymagany status studenta

OFERUJEMY:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta Klienta może liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, ilość godzin dostosujemy do Twoich możliwości czasowych. Konkurencyjne wynagrodzenie, szacunek oraz przyjazną i rodzinną atmosferę pracy na rzecz znanej i uznanej od lat marki odzieżowej na polskim rynku

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysłać na adres: bmsport@op.pl

DO 31. sierpnia 2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

Pierre Cardin to modowe imperium nawiązujące do osoby ostatniego z żyjących uczniów Christiana Diora. Marka Pierre Cardin od lat konsekwentnie zaspakaja gusta najbardziej wymagających mężczyzn oraz kobiet ceniących sobie nowocześnie rozumianą klasykę w najlepszym jakościowym wydaniu.

Pierre Cardin to nie tylko ubrania, ale i swoistego rodzaju styl bycia i zachowania, odnoszący się do wielu aspektów codziennego życia.