Praca w Martes Sport - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Sprzedawca / kasjer

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klienta
  • Praca na Sali sprzedaży z produktem
  • Tworzeniem miłej atmosfery

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność do pracy popołudniami oraz w weekendy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Inicjatywy i entuzjazmu
  • Doświadczenie w branży sportowej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Oferta finansowa:

  • wynagrodzenie podstawowe 1740 zł/m-c „na rękę” na umowę o pracę na pełen etat
  • od pierwszego dnia pracy dodatek za pracujące niedzielę
  • premia za sprzedaż wybranej grupy produktów,
  • po okresie próbnym premia od obrotu,

Ponadto oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole,
  • możliwość awansu zawodowego
  • kartę Multisport
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

CV prosimy przesyłać na adres akrawczyk@martessport.com.pl lub składać osobiście w salonie w Gemini Park Tychy.

Do 31-05-2018 r.