Praca w Lavard - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Konsultant ds sprzedaży

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradca Klienta w Salonie Firmowym będzie odpowiedzialna za:

  • Profesjonalną obsługę Klientów
  • Stałą kontrolę jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki)
  • Dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego
  • Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
  • Rozwiniętej umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
  • Doświadczenia w branży
  • Umiejętności komunikacji w kontaktach z Klientem
  • Entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Kreatywności i dynamiki w działaniu
  • Znajomości obsługi komputera
  • Umiejętności zarządzania sobą i ludźmi
  • Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Pełne świadczenia
  • System szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)
  • Możliwości szybkiego awansu na Kierownika Salonu Sprzedaży

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysyłać na adres: lukasz.szwed@lavard.pl

Do 31.05.2018 r.