Oferta pracy
Praca w Księgarni Świat Książki
Świat Książki
Poszukuje na stanowisko
Księgarz - sprzedawca

OPIS STANOWISKA:

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za bezpośrednią obsługę Klientów zgodną ze standardami sieci, ekspozycję towarów zgodną z VM, dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz zapleczu, sporządzenie bieżącej dokumentacji księgarni . Poszukujemy pracowników na pół oraz na pełen etat.

WYMAGANIA:

  • miłości do książek,
  • łatwości nawiązywania kontaktów z Klientami, otwartości, komunikatywności,
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w branży księgarskiej,
  • odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny model premiowania,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w najdynamiczniej rozwijającej się sieci księgarskiej w Polsce,
  • pracę z najlepszym w świecie produktem i z najlepszymi w świecie Klientami,
  • szerokie możliwości rozwoju i ścieżki awansu,
  • podstawowe ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym,
  • możliwość dopasowania wymiaru etatu

CV prosimy wysyłać na adres: kierownik.sosnowiec.sienkiewic@dressler.com.pl lub rekrutacja_kk@dressler.com.pl podając w tytule maila: Księgarz – Sprzedawca – Tychy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Do 5.03.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

www.swiatksiazki.pl