Oferta pracy
Praca w Komfort Łazienki
Komfort Łazienki
Poszukuje na stanowisko
Projektant

OPIS STANOWISKA:

Bezpośredni kontakt z klientem i analizowanie potrzeb w zakresie wyposażenia łazienki. Doradzanie, inspirowanie oraz projektowanie aranżacji z wykorzystaniem dostępnych w salonie produktów. Wspieranie klienta w doborze produktów poprzez zadawanie pytań z zakresu wyposażenia oraz kwestii związanych z budową/ remontem pomieszczenia.

Współpraca z zespołem.

Budowanie wizerunku salonu wspieranie przy pracach ekspozycyjnych w Salonie.

WYMAGANIA:

Jest pasjonatem z wizją i ma wyczucie stylu.

  • Rozumie potrzeby klientów i umie znaleźć odpowiadające na nie rozwiązania.
  • Potrafi doradzić klientom w zakresie funkcjonalności i designu wyposażenia łazienki.
  • Obserwuje aktualne trendy rynkowe i umie je przenieść do swoich aranżacji.
  • Lubi pracę z ludźmi i poszukuje rozwiązań.
  • Chce być dla klienta doradcą i wsparciem

OFERUJEMY:

Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.

  • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
  • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
  • Monitorujemy rozwój i wspieramy go – poprzez spotkania, konferencje itp.
  • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki

CV prosimy przesyłać na adres: robert.wasowicz@komfortlazienki.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Do 30 marca 2018 r.