Praca w KFC - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Pracownik restauracji

Niedziela: 9:00 – 20:00

NAZWA STANOWISKA:

OPIS STANOWISKA:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

  • zapewnienie klientom najlepszej i najpełniejszej obsługi
  • dbanie, o właściwe zaopatrzenie podległego stanowiska
  • właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu
  • dopilnowanie włączania i wyłączania wszystkich urządzeń o właściwej porze, zgodnie z harmonogramem
  • udział w przestrzeganiu zasady FIFO
  • pomoc przy sporządzaniu dziennej inwentaryzacji, spisywaniu strat

PRACOWNIK KUCHNI/SERWISU

  • wykonywanie wszystkich prac, związanych z przygotowaniem produktów
  • dbanie, o właściwe zaopatrzenie podległego stanowiska – zapewnienie dostępności produktów przy zachowaniu standardów przygotowania
  • planowanie produkcji, mające na celu zapewnienie dostępności produktów przy jednoczesnej kontroli strat
  • przyjmowanie dostaw, zgodnie z obowiązującymi standardami
  • właściwe wykorzystanie dostępnych urządzeń, po uprzednim przeszkoleniu oraz obsługa maszyn i wyposażenia restauracji, zgodnie z obowiązującymi standardami

WYMAGANIA:

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy,

Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

OFERUJEMY:

  1. Umowa o pracę lub umowa zlecenie – Ty decydujesz.
  2. Grafik dostosowany do Twoich potrzeb.
  3. Posiłek pracowniczy.
  4. Możliwość rozwoju i szybkiego awansu zawodowego.
  5. Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach.
  6. Ubezpieczenie zdrowotne i kartę sportową.
  7. Atrakcyjny system premiowy.

CV należy składać mailowo na adres: joanna.marciniak@amrest.eu lub osobiście w restauracji KFC w Gemini Park Tychy.

Do 30.09.2018

INFORMACJE DODATKOWE:

Restauracje KFC są częścią firmy AmRest – operatora takich marek jak Pizza Hut, Burger King, Starbucks w wielu krajach w Europie, jak również w Rosji czy Chinach.

Kontakt tel: 572 508 897

Dane kontaktowe

Tel.:713 861 972

kfc.pl