Oferta pracy
Praca w Calzedonia
Calzedonia
Poszukuje na stanowisko
Sprzedawca

Praca na cały etat, ¾ lub pół etatu.

OPIS STANOWISKA:

Nauczymy Cię wszystkiego! Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach, dzięki którym poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz oczywiście tajniki profesjonalnej obsługi klienta i sprzedaży.

WYMAGANIA:

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały, ¾ lub pół etatu)
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjną zniżkę na produkty naszych marek
  • Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji
  • Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV należy składać poprzez link dostępny TUTAJ >>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Do 30.04.2018 r.

INFORMACJE DODATKOWE:

Interesujesz się modą i najnowszymi trendami? Lubisz wyzwania i dynamiczne środowisko pracy? Chcesz rozwijać się w sprzedaży i uczyć obsługi klienta od najlepszych?
DOŁĄCZ DO NAS!
Calz Polska to właściciel marek

CALZEDONIA INTIMISSIMI TEZENIS

Calzedonia Intimissimi Tezenis
Aktualnie na świecie mamy ponad 4200 sklepów, w Polsce jest ich ponad 130. Wciąż się rozwijamy, otwieramy nowe lokalizacje i poszukujemy talentów do naszych zespołów.