Oferta pracy
Praca w Bytom
Bytom
Poszukuje na stanowisko
Kierownik salonu

OPIS STANOWISKA:

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży poprzez aktywny udział i współpracę z Centralą, efektywne zarządzanie podległym zespołem, w tym rekrutacja i szkolenia, dbanie o dobry wizerunek sklepu, sieci oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży handlowej,
  • znajomość zasad funkcjonowania sklepu,
  • predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • duża kultura osobista,
  • znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do założenia działalności gospodarczej.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

CV prosimy przesłać na adres: aleksandra.sadkiewicz@bytom.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

INFORMACJE DODATKOWE:

Zapraszamy na stronę internetową www.bytom.com.pl