Oferta pracy
Praca w Aren
Aren
Poszukuje na stanowisko
Brafitterka - doradca sprzedaży bielizny

OPIS STANOWISKA:

  • aktywna sprzedaż bielizny,
  • profesjonalny dobór biustonoszy (brafitting),
  • dbanie o wygląd salonu oraz porządek na salonie
  • zamawianie oraz uzupełnianie sprzedanego towaru na salonie

WYMAGANIA:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w branży
  • łatwość uczenia się
  • pełna dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista oraz niewyzywające ubranie oraz makijaż

OFERUJEMY:

  • atrakcyjny system wynagradzania, premia uzależniona od osiągniętych wyników sprzedaży
  • elastyczny czas pracy
  • szkolenia branżowe
  • pracę na umowę w pełnym wymiarze czasu pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: gracjana@aren.net.pl

lub osobiście w salonie w Czechowicach-Dziedzicach w galerii Stara Kablownia lub Bielsko-Biała Cieszyńska 470.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)

Do 31.03.2018 r.