Kierownik sklepu - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Kierownik sklepu

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • kompleksowa organizacja pracy sklepu,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • budowanie i nadzorowanie pracy zespołu sprzedawców poprzez rekrutacje, szkolenia i system oceniania,
  • zapewnianie właściwego poziomu obsługi klienta zgodnie z wewnętrznymi standardami.

WYMAGANIA:

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sklepu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników oraz w zarządzaniu sprzedażą,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność.

OFERUJEMY:

  • zniżki na produkty znanych marek sportowych,
  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie,
  • pracę w świetnej atmosferze,
  • dużą samodzielność działania,
  • stabilne zatrudnienie poprzez umowę o pracę.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy wysłać na adres: praca.50style@miggroup.com

Do 01.04.2018 r.