Kierownik salonu - Gemini Park Tychy

Oferty pracy

Kierownik salonu

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację planów, szkolenie oraz motywowanie personelu, dbanie o dobry wizerunek firmy oraz profesjonalną obsługę klienta.

WYMAGANIA:

Poszukujemy kandydata

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży handlowej,
  • predyspozycje do zarządzania zespołem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • duża kultura osobista,
  • Zarządzanie pracą sklepu
  • Szkolenie i motywowanie zespołu sprzedażowego
  • Aktywna obsługa klienta i sprzedaż
  • Realizacja planów sprzedażowych

OFERUJEMY:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • pełen etat
  • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe
  • cykl szkoleń
  • praca w zespole ludzi z pasją

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: reg7@pakolorente.pl

OSOBIŚCIE W SALONIE WYMAGANE KLAUZULE:

INFORMACJE DODATKOWE:

Prężnie rozwijająca się marka, istniejąca na polskim rynku od 2006r., posiadająca w swojej ofercie pełną gamę odzieży męskiej oraz dodatków, posiadająca sieć salonów na terenie Polski oraz zagranicy.