DLA TYCH CO
SZUKAJĄ SWOJEGO
MIEJSCA

Oferty pracy

Kierownik Salonu

Niedziela: 9:00 – 20:00

OPIS STANOWISKA:

  • Jesteś pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem?
  • Nadmiar energii, power i moc to Twoje żywioły?
  • Dobrze czujesz się w obsłudze klienta?
  • Chcesz zbudować swoje sukcess story?

To znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie!

WYMAGANIA:

  • Kompetencje kierownicze,
  • Umiejętność zjednania sobie ludzi,
  • Łatwość przekazywania wiedzy,
  • Otwartą postawę na zmiany,
  • Wysoki poziom zaangażowania w wyznaczone zadania,
  • Ambitne podejście do rozwoju zarówno swojego jak i innych,
  • Umiejętność dbania o detale.

OFERUJEMY:

  • Możliwość budowania swojego zespołu,
  • Pakiet szkoleń dla nowych Kierowników,
  • Możliwość uczestniczenia w zjazdach firmowych (Zjazd KS S2, 5KS itp.),
  • Pakiet LuxMed,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju swojej ścieżki zawodowej,
  • Przyjazną atmosferę pracy wśród pasjonatów.

WYMAGANE DOKUMENTY:

CV prosimy przesyłać na adres: alicja.matysek@zibi.pl